Co, gdzie, kiedy w Ostrowcu

Powrót
2017-12-10 16:00 Bilety: 80zł/90zł
Hala Widowiskowo-Sportowa  ·  Świętokrzyska 11,

Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu

"Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje,
Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.
Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.
Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu”.
Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Bilety można zakupić tutaj: http://biletyna.pl/event/Kabaret-Neo-Nowka-Kazik-sam-w-domu-Kabaret-Neo-Nowka-Miejski-Osrodek-Sportu-i-Rekreacji-Ostrowiec-Swietokrzyski-e45971.html?utm_source=kiwiportal.pl&utm_medium=events_list_xml&utm_campaign=general#buy 

 
 
Skomentuj artykuł: