Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-11-04

KSZO ma problemy kadrowe

A w sobotę bardzo ważny mecz z GKS Katowice


Trenerowi pierwszoligowego KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Czesławowi Jakołcewiczowi nie brakuje problemów kadrowych przed sobotnim, niezwykle ważnym meczem z GKS Katowice.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
W ostatnim spotkaniu z Odrą Wodzisław Śląski, przegranym 1:3, z powodu kontuzji nie zagrał lider drugiej linii Jarosław Białek. - Do czwartku ma ćwiczyć, ale nie w pełnym obciążeniu. Jak wyjdzie na trening, to okaże się, czy będzie mógł zagrać z Katowicami. Mam nadzieję, że tak, bo jest to ważny zawodnik w naszej drużynie - mówi trener Jakołcewicz.


Na wczorajszym treningu kostkę skręcił Michał Stachurski (obok Krystiana Kanarskiego najlepszy strzelec KSZO, na koncie mają po 3 bramki) i nie mógł do końca uczestniczyć w zajęciach. Ponadto problemy z żebrami ma Mateusz Mąka, Tomasz Persona po meczu rezerw ma stłuczony bark, a uraz biodra ma Jakub Woropajew. - To są pomeczowe urazy, zobaczymy, kiedy ci zawodnicy się wykurują - dodaje szkoleniowiec.


W sobotę jego zespół gra mecz ligowy z GKS Katowice. - To jest szczególnie ważne spotkanie, bo Katowice mają tyle samo punktów, co my (11 - przyp. red.). Ten kto przegra, zostanie na dnie. Do końca tej rundy zostały nam trzy mecze - z GKS, ŁKS Łódź i Sandecją Nowy Sącz. Chcemy w nich zdobyć siedem punktów. To będą trudne spotkania, ale nie mamy wyjścia, musimy zdobywać punkty - powiedział trener Czesław Jakołcewicz.


Dobra informacja jest taka, że w meczu z GKS Katowice do dyspozycji sztabu szkoleniowego będzie już Daniel Dybiec, który w ostatnim pojedynku musiał pauzować z powodu czterech żółtych kartek.
/dor, 3 listopada 2010, 9:59/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 13218 razy,
ostatnio: 2020-05-30 17:00:27
Skomentuj artykuł:
Powrót