Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2018-10-16

Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2018: Pobiegną z nami


Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Udział w Ostrowieckich Biegach Niepodległości 2018 potwierdził już kolarz zawodowej grupy kolarskiej Team Hurom i reprezentacji Polski - ostrowczanin Kamil Zieliński. W tym roku brał udział m.in. w narodowym wyścigu - Tour de Pologne, czy Międzynarodowym Wyścigu Szlakiem Walk Majora Hubala, podczas którego wygrał 1. etap z metą na rynku w Ostrowcu Świętokrzyskim!

Po raz pierwszy w Ostrowieckich Biegach Niepodległości zobaczymy Marcina Wróbla - trenera III-ligowych piłkarzy KP KSZO 1929 Ostrowiec Św., a w przeszłości piłkarz ekstraklasowego KSZO!

Po raz pierwszy pobiegnie też prezes klubu występującego w Lidze Siatkówki Kobiet - KSZO Ostrowiec S.A. - Mirosław Buszkiewicz, znany z zamiłowania do biegania, mający na swoim koncie udział w wielu maratonach!

Nie pierwszy raz natomiast w Ostrowieckich Biegach Niepodległości wezmą udział prezesi KS KSZO Ostrowiec Św. - maratończyk Piotr Dasios oraz wiceprezes ds. piłki ręcznej, do niedawna czynny zawodnik I-ligowego KSZO - Karol Szewczyk.

Zapisy do Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2018 prowadzone są na stronie www.ostrowiecbiega.pl. Do wyboru jest bieg uliczny na dystansie 10 kilometrów oraz (dla mniej zaawansowanych) marsz nordic walking na dystansie 5km.

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 6947 razy,
ostatnio: 2020-06-01 14:49:29
Skomentuj artykuł:
Powrót