Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2017-10-08 13:42:18

Kolejny występ zawodnika SZANSY na arenie ogólnopolskiej

W dniach 5-8 października 2017 roku w Trzciance odbył się X Ogólnopolski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych w Trzciance, w którym wziął udział Marcin Dunal, zawodnik Klubu Olimpiad Specjalnych "SZANSA" działającego przy Stowarzyszeniu "SZANSA".

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Marcin do Trzcianki pojechał wraz z innymi złotymi medalistami z zawodów regionalnych. Cała kadra naszego województwa liczyła 7 zawodników, którzy reprezentowali poszczególne kluby, Rafał Ścibisz ("TRAMP" Niemienice), Diana Ścibisz ("TRAMP" Niemienice), Kamil Mazurek ("SUPER NOWA" Zgórsko), Patryk Molęda ("STRZAŁA" Jędrzejów), Marcin Dunal ("SZANSA" Ostrowiec Świętokrzyski), Izabela Ochap ("TORNADO" Skarżysko-Kamienna), Krzysztof Wójcik ("STRZAŁA" Jędrzejów) oraz trener i kierownik ekipy Joanna Adamczyk ("STRZAŁA" Jędrzejów).

Marcin Dunal po grach obserwowanych, w grze pojedynczej trafił do silnej 6-osobowej grupy, w której wywalczył III miejsce i zdobył brązowy medal - powiedział Remigiusz Woźniak, przewodniczący Klubu Olimpiad Specjalnych "SZANSA" - Natomiast w grze deblowej wraz z Krzysztofem Wójcikiem zdobyli V lokatę. Cieszymy się z kolejnego występu naszego zawodnika na arenie ogólnopolskiej, bo to pokazuje, że nasze treningi i przygotowywanie zawodników daje wymierne efekty.

Zawodnicy "SZANSY" już w najbliższy wtorek, bo 10 października 2017 roku wyjeżdżają na regionalne zawody w badmintonie, który odbędzie się w Nowinach.

/Taborecik/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 8043 razy,
ostatnio: 2019-08-22 22:54:48

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 175       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij