Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2017-09-24 12:50:21

1 z 244 SZANSA na wrotkarstwie w Skarżysku

W dniu 22 września 2017 roku w Skarżysku-Kamiennej odbył się Świętokrzyski Mityng Wrotkarski Olimpiad Specjalnych i Świętokrzyski Turniej Golfa Olimpiad Specjalnych. Klub Olimpiad Specjalnych wystawił swoją reprezentację w konkurencji wrotkarstwo.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Do Skarżyska-Kamiennej pojechało sześcioro zawodników "SZANSY" powalczyć o kolejne trofea na dystansach 100, 300, 500 i 1000m. - powiedziała Marta Walczyk, kierownik ekipy "SZANSY" - Cieszymy się, że kolejni zawodnicy dołączają do naszego zespołu, tym razem mieliśmy dwóch debiutantów w tej dyscyplinie.

Małgorzata Piotrowska w swoim debiucie na zawodach wrotkarskich zdobyła dwa srebrne medale na dystansie 100 i 300 metrów. Krzysztof Stan w swoim debiucie na zawodach wrotkarskich zdobył dwa złote medale na dystansie 100 i 300 metrów. Robert Kozłowski w swoich startach zdobył złoty medal na dystansie 100 oraz brązowy medal na dystansie 300 metrów. Marcin Dunal w swoich startach zdobył złoty medal na dystansie 500 oraz srebrny medal na dystansie 300 metrów. Paweł Dunal w swoich startach na dystansach 500 i 300 metrów zdobył dwa srebrne medale. Paweł Menducki, najbardziej doświadczony zawodnik Klubu "SZANSA" startował na najdłuższych dystansach 1000 i 500 metrów i zdobył dwa srebrne medale.

"SZANSA" wystawiła również dwie sztafety 2x100 metrów. Pierwsza w składzie Marcin Dunal i Paweł Menducki zajęła III miejsce i zdobyła brązowe medale. Natomiast Paweł Dunal i Robert Kozłowski niestety zostali zdyskwalifikowani.

Klub Olimpiad Specjalnych "SZANSA" reprezentowali: Małgorzata Piotrowska, Paweł Dunal, Marcin Dunal, Krzysztof Stan, Paweł Meducki, Robert Kozłowski. Trenerem był Piotr Jakubowski a Kierownikiem Ekipy Marta Walczyk.

/Taborecik/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 7186 razy,
ostatnio: 2019-08-22 22:55:17

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 158       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij