Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2011-06-20 15:02:00

KSZO II Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1:2

Piłkarze KSZO II Ostrowiec przegrali w ostatnim ligowym spotkaniu z Wisłą Sandomierz 1:2. Ten wynik - przy jednoczesnej wygranej GKS Sitkówka-Nowiny nad Łysicą Bodzentyn - sprawił, że rezerwy KSZO mogą opuścić IV ligę.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Piłkarze rezerw KSZO będą teraz oczekiwać na zakończenie rozgrywek w III lidze. Od ilości zespołów spadających z tej klasy rozgrywkowej z regionu świętokrzyskiego zależeć będzie utrzymanie zespołu KSZO II w gronie IV ligowców. W meczu ostatniej szansy, nie zdołali pokonać ekipy Wisły Sandomierz, którą prowadzi był zawodnik pomarańczowo-czarnych - Tadeusz Krawiec.

Jako pierwsi gola 27 minucie gry zdobyli goście. Aktywny w całym meczu Krzysztof Dziedzic podał w pole karne do Jarosława Pacholarza, który z bliskiej odległości nie miał problemów z pokonaniem Tomasza Bąbla. Po przerwie trener Marcin Wróbel desygnował do gry Mateusza Mąkę licząc, że rozgrywający pierwszej drużyny wniesie ożywienie do gry. I tak się stało, jednak w 53 minucie meczu po niefortunnej interwencji Wojciecha Skrobisza piłka po raz drugi wpadła do bramki gospodarzy. W 73 minucie Rafał Lasocki w zamieszaniu pod bramką wykazał się sprytem i skierował piłkę do siatki, jednak jak się później okazało, było to tylko trafienie honorowe.

KSZO II Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1:2 (0:1)

Bramki: Rafał Lasocki 73' - Jarosław Pacholarz 27', Wojciech Skrobisz (samobójcza) 53'

KSZO II: Bąbel - Dębniak, Skrobisz, Lasocki, Wróbel (72' Szafirowski), Nogaj, Żak, Florys (62' Ulikowski), Persona (72' Czyż), Łukaszek (46' Mąka), Dziadowicz

Wisła: Kuśmierz - Rzeszutek, Bryła, Kostrzewa, Zimoląg, Ziółek (72' Warzocha), Krawiec, Stępień (75' Jankowski), Adamczyk, Pacholarz, Dziedzic (85' Michalski).