Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2019-03-29 14:32:00

Ruszają zajęcia BiegamBoLubię!

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Treningi ruszą w całym kraju od 1 kwietnia i potrwają do 11 listopada. Podczas 33 tygodni trwania akcji w 100 lokalizacjach trenuje średnio aż 45 000 uczestników! W tym sezonie odbędzie się aż 330 treningów. BBL to nie tylko treningi, to także ogólnopolskie akcje, testy i zawody, tj. sprawdziany w biegu na 100 oraz 1000 metrów, a także Test Coopera, czyli bieg na 12 minut, podczas których należy przebiec jak największy dystans.

Gdzie i kiedy można się z nami spotkać?

Zajęcia Biegam Bo Lubię w Ostrowcu Świętokrzyskim odbywać się będą w Ośrodku Wypoczynkowym GUTWIN 3 razy w tygodniu - we wtorki i czwartki o godzinie 18.30 oraz w niedziele o godzinie 9.30. Inauguracja sezonu odbędzie się we wtorek, 2 kwietnia. Serdecznie zapraszamy!

Treningi są otwarte i darmowe. Może na nie uczęszczać zarówno biegacz zaawansowany, początkujący oraz taki, który dopiero chciałby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. Do dyspozycji są wykwalifikowani instruktorzy lekkiej atletyki, którzy pomogą postawić pierwsze kroki w przygodzie z bieganiem, a także zgłębić tajniki zdrowego, bezpiecznego i efektywnego treningu.

/MOSiR O-c/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 2082 razy,
ostatnio: 2019-08-23 05:45:08

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 161       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij