Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2004-01-15 12:11:00

Czy Stasiak Opoczno zostanie prezeniesiony do Ostrowca?

      "Gazeta" dowiedziała się, że od 1 lutego piłkarze Stasiaka Opoczno będą trenować w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik


      Mirosław Stasiak, właściciel klubu z Opoczna, nie ukrywał, że chce przenieść drużynę do innego miasta. Najpoważniejszą ofertę złożyły mu władze Ostrowca. Tamtejszy KSZO jest bowiem bardzo zadłużony i ma małe szanse na wyjście z kryzysu. Jego działacze wpadli więc na pomysł połączenia ze Stasiakiem. - Ja mam duży atut, bo moja spółka jest czysta, nie ma nawet złotówki długu - podkreśla Mirosław Stasiak. Właściciel klubu z Opoczna chciałby powtórzyć posunięcie Antoniego Ptaka, który latem przeniósł Piotrcovię do Szczecina. Różnica jest jedna: Stasiak rozważa możliwość sprzedaży spółki sportowej, której jest właścicielem.


    Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu dostał propozycję przeniesienia drużyny do Łodzi i połączenia jej z RTS Widzew. Zdradził wówczas, że ma jeszcze oferty z Częstochowy i Olsztyna. Jednak najbardziej zaawansowane są negocjacje z KSZO. Wczoraj miał się spotkać z hiszpańskim właścicielem huty Ostrowiec. Rozmowy zostały jednak przełożone na dziś. Tymczasem działacze klubu z Ostrowca poinformowali piłkarzy KSZO, żeby zostali w mieście i nie pozbywali się mieszkań, bo wkrótce przeniesie się tam drużyna Stasiaka.


    Zapytaliśmy Stasiaka, czy przenosi drużynę do Ostrowca? - Nie potwierdzam i nie zaprzeczam - odpowiedział. - Przygotowuję się do wielkiego skoku, niczym Adam Małysz.


    /jar, jw 14-01-2004/


     

/ Gazeta.pl/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 26430 razy,
ostatnio: 2019-08-25 06:49:37

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 150       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij