Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2005-09-19

Rafał Wójcik znów w KSZO

Nieoczekiwany nabytek

W minionym tygodniu ostrowieckiego drugoligowca zasilił Rafał Wójcik. Zawodnik ten występował już w KSZO w latach 1998-2001. Czy będzie on kluczowym zawodnikiem ostrowieckiej drużyny?
Rafał Wójcik trenował z KSZO od minionego poniedziałku. Podczas zajęć zdołał przekonać do swoich umiejętności sztab szkoleniowy drugoligowca i w piątek podpisał kontrakt. W sobotę Wójcik usiadł na ławce rezerwowych, jednak nie dane było mu wystąpić w meczu ze Świtem.

27 - letni napastnik jest wychowankiem LZS Żabno, skąd trafił do krakowskiej Wisły. Tu zaliczył 16 występów na pierwszoligowych boiskach i przeniósł się do KSZO. W Ostrowcu Św. spędził 2,5 sezonu, a potem reprezentował barwy Staru Starachowice i Pogoni Staszów. Od sezonu 2003/04 zasilił kielecką Koronę. Miniony sezon nie był dla napastnika szczególnie udany. W rozgrywkach II ligi strzelił 4 gole, a większość czasu spędził lecząc kontuzję. Jeszcze kilkanaście dni temu wiele wskazywało na to, iż Wójcik będzie grał w ŁKS Łódź, jednak łodzianie ostatecznie zrezygnowali z jego usług. Miejmy nadzieję, że nowy nabytek KSZO wzmocni rywalizację w przedniej formacji ostrowieckiej drużyny.
/R. Burda/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 3071 razy,
ostatnio: 2020-08-11 17:58:04
Skomentuj artykuł:
Powrót