Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2018-11-01

KSSPR lepszy od KSZO w Pucharze Polski

Szczypiorniści KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. nie zagrają w rozgrywkach centralnych Pucharu Polski. W meczu finałowym okręgu świętokrzyskiego ostrowczanie ulegli innej I-ligowej drużynie - KSSPR Końskie 33:37.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. - KSSPR Końskie 33:37 (13:16)

KSZO: Kijewski, Baran - Grabowski 10, Włoskiewicz 8, Kogutowicz 5, Jagieło 5, Telka 4, Bysiak 1, Falasa, Jeżyna, Cukierski, Zielonko, Chmielewski.

- Mimo, że wygraliśmy to patrząc na cały mecz nie możemy być do końca zadowoleni. Przydarzały nam się głupie błędy, niedokładane podania, nie wykorzystywaliśmy "czystych" sytuacji. Sporo było tych błędów i dlatego mecz był dość chaotyczny. Najważniejsze jednak jest zwycięstwo i nasz awans w Pucharze Polski - podsumował rozgrywający KSSPR Końskie Daniel Goliszewski, który jeszcze w ubiegłym sezonie reprezentował barwy klubu z Ostrowca.

- Mecz bardzo ofensywny. Z przodu jako tako to wyglądało, ale grę w defensywie musimy poprawić i to zdecydowanie. My również popełniliśmy dużo prostych błędów. Trzeba z tego spotkania wyciągnąć wnioski i popracować nad wyeliminowaniem tych pomyłek - powiedział trener ostrowieckich "Wojowników" Tomasz Radowiecki.

/kszo.info/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 7120 razy,
ostatnio: 2020-07-14 09:29:11
Skomentuj artykuł:
Powrót