Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2004-06-05

Zapowiedź mecz Stasiak KSZO Celsa Ostrowiec - Jagiellonia Białystok

W najbliższą niedzielę o godzinie 17 w meczu 33 kolejki o mistrzostwo II ligi zespół Stasiaka KSZO Celsa podejmuje w swoim ostatnim meczu w tym sezonie Jagiellonie Białystok.
Zespół KSZO ma jeszcze tylko teoretyczne szanse na uniknięcie baraży. W przypadku zwycięstwa nad Jagiellonią, przy równoczesnych porażkach w dwóch ostatnich spotkaniach Ruchu Chorzów i Piasta Gliwice oraz przynajmniej jednej porażce gdyńskiej Arki podopieczni Czesława Palika mają szansę na zajęcie 10 miejsca.

Jagiellonia jest w o tyle komfortowej sytuacji, że nie musi się oglądać na rywali. Jeśli sama z ostatnich dwóch kolejkach zdobędzie komplet punktów, to bez względu na wyniki rywali utrzyma się w II lidze bez konieczności rozgrywania baraży. Dodatkowym atutem podopiecznych Witolda Mroziewskiego jest fakt, że w kończącej II-ligowy sezon kolejce podejmują na własnym boisku chorzowski Ruch, który zajmuje miejsce bezpośrednio za Jagielląnia.


W zespole KSZO w jutrzejszym meczu na pewno nie ujrzymy kontuzjowanych Tomasza Lenarta, Dariusza Preisa i Krzysztofa Janickiego. Niepewny jest również występ przeciwko "Jadze" Tomasza Drąga. Kontuzje wyeliminowały z jutrzejszego mecze również piłkarzy Jagielloni - Marcinkiewicza i Żuberka.

Przypuszczalne składy:
KSZO: Dymanowski - Gostyński, Czerbniak, Wieprzęć - Maciejewski, Miklosik, Bednarczyk, Kaczmarek, Przysiuda - Feliksiak, Podstawek.
Jagiellonia: Olszewski - Kulig, Zalewski, Warakomski - Dzienis, Łatka, Chańko, Speichler, Sobolewski - Kobeszko, Danielewicz.


Opracował: Jarosław Słodkiewicz.
/jareks/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 5978 razy,
ostatnio: 2020-02-20 06:06:51
Skomentuj artykuł:
Powrót