Wiadomo軼i z Ostrowca 安i皻okrzyskiego

Powr鏒2004-06-06

Relacja LIVE z meczu Stasiak KSZO Celsa Ostrowiec - Jagiellonia Bia造stok

Dzi o godzinie 17 rozpocznie si na stadionie miejskim w Ostrowcu mecz Stasiak KSZO Celsa Ostrowiec - Jagiellonia Bia造stok. Zapraszamy wszystkich, kt鏎zy nie mog obejrze tego spotkania, na relacj LIVE na naszej stronie.
Informacje ze stadionu w Ostrowcu przekazuj: Jaros豉w S這dkiewicz, Remigiusz Wo幡iak i Robert Burda("Wiadomo軼i 安i皻okrzyskie").

Dru篡ny wybiegn dzi w sk豉dach:
KSZO: Dymanowski, Czerbniak, Wieprz耩, Mr霩ek, Bednarczyk, Sobczy雟ki, Przysiuda, Maciejewski, Kaczmarek, Feliksiak, Sojka.

Jagiellonia: Olszewski, Kulig, Zalewski, Dzienis, ζtka, Kobeszko, Ko鄉icki, Sobolewski, Speichler, Cha鎥o, Danielewicz.

S璠ziuj: Gil, Ku鄉ierczyk, W鎩cik - lubelski ZPN.

Widz闚: 4000

1 minuta: S璠zia rozpocz掖 spotkanie.
15 minuta: Kaczmarek faulowany przez Olszewskiego na 11 metrze, jednak s璠zia nie zareagowa.
17 minuta: Z rzutu wolnego strzela Czerbniak, jednak niecelnie.
19 minuta: 1:0 Dla Jagiellonii. ζtka strzela z naro積ika pola karnego. Pi趾a leci w d逝gi r鏬 i wpada przy samym s逝pku.
25 minuta: Dzienis ukarany 鄴速 kartk.
30 - 32 minuta: Obl篹enie bramki Olszewskiego. Napastnicy KSZO kilka razy strzelaj w obro鎍闚 b璠帷 kilka metr闚 od bramki rywala.
43 minuta: 草速 kartk ukarany Wieprz耩.
45 minuta: S璠zia zako鎍zy pierwsz po這w. Jagiellonia prowadzi do przerwy w Ostrowcu 1:0.

46 minuta: Rozpoczyna si druga po這wa meczu. W dru篡nie Jagielloni ζtk zmienia Warakomski.

47 minuta: Po podaniu Kaczmarka Feliksiak z 5 metr闚 strzela w poprzeczk, a dobitka g這w Podstawka z tej samej odleg這軼i przelatuje nad bramk.
48 minuta: Kaczmarek ponownie faulowany w polu karnym , tym razem na drugim metrze, jednak s璠zia nic nie zauwa篡.
58 minuta: Strza zza pola karnego Sobczy雟kiego.
59 minuta: Zmiana w dru篡nie KSZO. Za Przysiud wchodzi Ba豉.
61 minuta: Po dalekiej wrzutce, Sojka przed逝瘸 g這w w pole karne, tam Maciejewski przed逝瘸 na 5 metr do Feliksiaka, ale ten piud逝je.
66 minuta: Po raz trzeci faulowany w polu karnym Kaczmarek. Tym razem s璠zia odgwizduje przewinienie Olszewskiego.Jest rzut karny.
67 minuta: 1:1 Gooool Sobczy雟ki wykorzystuje rzut karny.
69 minuta: Zmiana w dru篡nei KSZO. Za Sojk wchodzi Miklosik.
70 minuta: W dru篡nie Jagiellonii Strzeli雟ki zmienia Dzienisa.
79 minuta: Kolejna zmiana w Jagiellonii. Reginis zmienia Sobolewskiego.
80 minuta: Strzeli雟ki ukarany 鄴速 kartk.
81 minuta: Rzut wolny dla Jagiellonii z 25 metr闚. Pi趾a zmierza豉 w okienko bramki Dymanowskiego , jednak ten broni.
82 minuta: Kolejna akcja Kaczmarka przerwana faulem na nim.
86 minuta: W dru篡nie KSZO za Feliksiaka wchodzi prezes ostrowieckiej dru篡ny Stasiak.
90 minuta: koniec meczu. Ko鎍owy wynik spotkania 1:1.