Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2004-06-04

Paweł Kapsa czeka na rozmowy w Płocku

Wychowanek KSZO Ostrowiec Paweł Kapsa już drugi sezon występuje w I-ligowym zespole piłkarskim Wisły Płock. 30 czerwca kończy mu się kontrakt z tym klubem. Czy go przedłuży, czy też zdecyduje się na zmianę pracodawcy ?

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznikWszystko powinno się wyjaśnić w ciągu dwóch tygodni - mówi Paweł Kapsa - Będą rozmowy w Płocku, zobaczymy, czy dojdziemy do porozumienia.

Jesteś zadowolony z tej rundy ?
W meczach z Górnikiem Zabrze i Widzewem Łódż nie zagrałem najlepiej, z pozostałych jestem zadowolony. Broniłem w większości spotkań, a to jest dla mnie bardzo ważne.

Niedawno na kilku piłkarzy Wisły posypały się kary. Niektórzy zostali przesunięci do rezerw, ciebie spotkała kara finansowa...
To była decyzja prezesów i nie chciałbym jej komentować. Mam nadzieję, że w najbliższym meczu udowodnię, że warto na mnie stawiać.

Chciałbyś zostać w Wiśle ?
Jeśli miałbym szanse gry, to na pewno. Nie mogę sobie pozwolić na siedzenie na ławce rezerwowych. Dużo będzie też zależało od tego, kto zostanie w Płocku. Z tego co słyszałem, szykują się duże zmiany.

Masz jakieś ciekawe oferty ?
Jest jedna konkretna oferta z zespołu ekstraklasy. Na razie nie mogę zdradzić nazwy klubu, ale myślę, że bez pracy nie zostanę.

Może chodzi o GKS Katowice ? Działacze popularnej "Gieksy" chętnie widzieliby u siebie Pawła Kapsę i Janusza Jojko, jako trenera bramkarzy...
Szczerze mówiąc, na temat przejścia do GKS nikt ze mną nie rozmawiał. Może dlatego, że zmieniłem numer telefonu (śmiech). A jeśli chodzi o współpracę z trenerem Jojko, to byłbym za, bo jest to znakomity fachowiec. Na pewno jeden z lepszych w Polsce, jeśli chodzi o szkolenie bramkarzy.

Waldek Piątek, twój kolega, z którym rywalizowałeś o miejsce w bramce KSZO Ostrowiec, we wtorek świętował z "Kolejorzem" zdobycie Pucharu Polski...
Gratuluję mu dobrego występu i pucharu. Z "Waldim" cały czas jesteśmy w kontakcie. Właśnie teraz mam go na linii, rozmawia z nim moja dziewczyna (śmiech).


Dla serwisu KSZO.Ostrowiec.info Dorota Kułaga - "Echo Dnia"
/szczepan/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 6787 razy,
ostatnio: 2020-02-19 21:34:16
Skomentuj artykuł:
Powrót