Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2004-06-04

Kobeszko: Remis w Ostrowcu byłby nie najgorszy

W ostatniej kolejce nasz najbliższy rywal - Jagiellonia Białystok - wysoko pokonał wrocławski Polar. Bohaterem spotkania był strzelec 3 bramek w tym meczu dla "Jagi" Wojciech Kobeszko.

Wyczyn ten zasługuje na uwagę z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, żę Kobeszko w żadnym z 14 wcześniejszych spotkań w rundzie wiosennej nie zdobył gola. Po drugie dlatego, że piłkarz ten ostatnie trafienie w lidze zanotował w jesiennym spotkaniu ze Stasiakiem.
Poniżej zamieszczamy fragment wywiadu udzielonego dla "Gazety Wyborczej".

Przed Wami wyjazd w niedzielę do Ostrowca Świętokrzyskiego, gdzie po twojej bramce Jagiellonia odniosła jesienią jedyne w tym sezonie ligowe zwycięstwo na wyjeździe (chociaż później anulowane). Mało tego, bo zagracie z zespołem Stasiaka, któremu strzeliłeś ostatnią do środy bramkę w lidze, w listopadzie.


- Postaramy się wypaść jak najlepiej, ale rywal nie zamierza się poddawać. Ponadto na wyjazdach nie wiedzie się nam najlepiej, jeśli chodzi o zdobycz punktową. Remis w Ostrowcu byłby już dla nas nie najgorszy. Na pewno nie odbierze nam szans na uniknięcie baraży. Może za to zdecydowanie je zwiększyć.


Oczywiście spróbujesz coś strzelić?


- Na pewno, ale teraz nieważne jest, kto zdobywa bramki. Za późno już na indywidualne popisy. Najważniejsze jest dobro zespołu i uniknięcie baraży. A jak coś uda się strzelić, będę bardzo szczęśliwy.


Źródło: Gazeta.pl
/Jary/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 6939 razy,
ostatnio: 2020-02-20 18:05:23
Skomentuj artykuł:
Powrót