Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-03-19

II Wicemiss Powiatu Ostrowieckiego jest optymistką


Dominika Pastuszka, II Wicemiss Powiatu Ostrowieckiego opowiedziała, jak wykorzysta zdobytą w czasie konkursu nagrodę.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Dominika Pastuszka ma niespełna 20 lat. W 2009 roku ukończyła III Liceum Ogólnokształcące imienia Władysława Broniewskiego w Ostrowcu. Obecnie studiuje w Wyższej Szkole Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie na kierunku gospodarka przestrzenna.

W WIELKIM MIEŚCIE


- Warszawa to nie tylko miejsce mojej nauki, ale również kariery zawodowej. Obecnie pracuje w Centrum Leczniczo Rehabilitacyjnym i Medycyny Pracy na stanowisku sekretarki medycznej. Praca ta daje mi ogromną satysfakcję i radość. Kontakt z innymi ludźmi i możliwość pomagania im sprawia, że praca nie jest dla mnie tylko obowiązkiem, ale również przyjemnością. Swoją przyszłość zawodową wiążę jednak nie z medycyną, lecz kierunkiem, który studiuje - mówi Dominika.


Samą siebie określa krótko.
- Jestem optymistycznie nastawiona do świata. W życiu cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem oraz zdobywanie nowych doświadczeń - mówi o sobie Dominika.


- Wolny czas staram się spędzać aktywnie. Spotykam się ze znajomymi w klubie, na kręglach lub ćwiczę w siłowni - dodaje.

PODWÓJNA MISS


Dominika podczas gali Miss Powiatu Ostrowieckiego w roku 2009 również została wybrana na II Wicemiss powiatu.


- Zeszłoroczne wybory były moimi pierwszymi i - jak się okazało - nie ostatnimi. Ogromnym zaskoczeniem, a jednocześnie wielką radością, było przyznanie mi tytułu II Wicemiss. Doświadczenie, które wtedy zdobyłam, pozwoliło mi na pokonanie stresu i nerwów w tegorocznym konkursie. Startując po raz drugi liczyłam na wielką przygodę i zabawę, po cichu zaś na kolejny sukces. I tak się stało. Ponownie zdobyłam to samo miejsce - mówi Dominika.


Za otrzymanie tytułu II Wicemiss Dominika otrzymała wycieczkę do Włoch dla dwóch osób.
- Nagrodę wykorzystam podczas długo oczekiwanego przeze mnie urlopu. A kogo zabiorę ze sobą, pozostanie moją tajemnicą - dodaje z uśmiechem Dominika.
/Anna CIECHOCIŃSKA, 19 marca 2010, 11:52/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 28052 razy,
ostatnio: 2021-06-20 22:12:31
Skomentuj artykuł:
Powrót