Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2012-02-10

Sztab miejski WOŚP serdecznie dziękują Partnerom

Organizatorzy XX Finału WOŚP w Ostrowcu Świętokrzyskim serdecznie dziękują Partnerom, Sponsorom i Wolontariuszom za zaangażowanie się w tegoroczny finał.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim zorganizowało imprezę towarzyszącą finałowi. Info Net s.c. zapewnił bieżące informacje dotyczące przebiegu pracy Sztabu jak i sytuacji na mieście.
Dzięki Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej i Osiedlowemu Domowi Kultury mogliśmy zapewnić wolontariuszom ciepłe lokum do rozliczenia puszek.
Urząd Miasta i Starostwo Ostrowieckie zapewnili dobrą zabawę mieszkańcom udostępniając Rynek i finansując "Światełko do nieba". Do organizacji imprezy włączyła się młodzież z Młodzieżowej Rady Miasta i Inicjatywy Młodzieżowej. Nad bezpieczeństwem wolontariuszy czuwała Straż Miejska, Policja i Strzelcy. Sprawne przemieszczanie się wolontariuszy zapewniło Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne. W pomoc w zbieraniu pieniędzy zaangażowali się Poseł na Sejm RP Jarosław Górczyński i Zbigniew Pacelt, Ostrowiecki Klub OFF-ROAD, Klub Singiel, Klub Sportowy AZS KSZO.
Od lat niezawodny jest Bank PEKAO S.A., który przyjął nieodpłatnie wszystkie wpłaty i przekazał Fundacji.
Podczas XX Finału WOŚP nie zawiedli również sponsorzy: Bank Spółdzielczy, NZOZ Usługi Rentgenowskie Henryk Gruszka, Hurtownie: TBM, AGORA, BRS, OTTO, TRADIS, PUBLIMA, sklepy:Centrum Sport, Soltex, Zenit, Alfa, Odeon, Textil Service, cukiernie: DELICJA i HEKA, piekarnia Małgorzatka, Zakład Przetwórstwa Miesnęgo ANKAZ w Kunowie, Primo Pizza, Bar Słoneczny, szkoły: ZDZ, Żak, Tańca TWIX, Jazdy Aneta i Grzegorz Dul, Tawerna Koniec Świata, TOP Media, Migraf, Remondis, Biuro Turystyczne Horyzont.
Dziękujemy również wszystkim ofiarodawcom, którzy przekazali rzeczy na aukcję internetową. Dzięki temu do Fundacji WOŚP trafi ok. 13.000,00 zł.
Mamy nadzieję, że następny finał będzie również kolejnym rekordem.
/Taborecik/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 30014 razy,
ostatnio: 2020-11-27 21:25:31
Skomentuj artykuł:
Powrót