Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2012-02-02

MOSiR zaprasza na naturalne lodowisko

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z naturalnego lodowiska, które utworzone zostało w niecce nieczynnego basenu obok Pływalni Rawszczyzna.
Że ślizgawki korzystać można codziennie w takich samych godzinach, w jakich czynne jest zadaszone Miejskie Lodowisko Syntetyczne, a udostępniona będzie mieszkańcom Ostrowca Św. tak długo, jak długo pozwolą na to warunki atmosferyczne (ujemna temperatura).

Wstęp na lodowisko naturalne jest bezpłatne. Istnieje możliwości odpłatnego wynajęcia łyżew w wypożyczalni sprzętu sportowego Miejskiego Lodowiska Syntetycznego (5,50zł za godzinę).

Godziny otwarcia lodowisk MOSiR:
- od poniedziałku do piątku w godzinach: 12.00 – 20.00
- w soboty i niedziele w godzinach: 10.00 – 20.00

Podczas zimowych ferii na Miejskim Lodowisku Syntetycznym obok Pływalni Rawszczyzna realizowany będzie program „Ferie na Lodowisku 2012”, dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. W ramach programu realizowana będzie nauka jazdy na łyżwach dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Propozycja skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i świetlic środowiskowych funkcjonujących na terenie Ostrowca Św. Zajęcia będą odbywać się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14 (świetlice środowiskowe) oraz 14-15 (osoby indywidualne). W soboty od godziny 10 organizowane będą sprawdziany i konkursy z nagrodami dla uczestników zajęć.

Organizatorzy zapewniają bezpłatny wstęp na lodowisko, łyżwy, obsługę zajęć przez instruktora i poczęstunek. Uczestnicy zobowiązani są do przebywania na lodowisku w odpowiednim stroju (nie krępującym ruchów) oraz posiadanie czapki i rękawiczek. Uczniowie zgłaszający się indywidualnie zobowiązani są ponadto do posiadania pisemnej zgody rodziców lub opiekunów na uczestnictwo w zajęciach. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie Pływalni Rawszczyzna (w godzinach 7-15) oraz pod numerem telefonu 41 267-41-04.
/MAcSi/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 8081 razy,
ostatnio: 2020-05-31 03:11:29
Skomentuj artykuł:
Powrót