Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2012-07-02

Plażówka z Grzegorzem Szymańskim!

W sobotę 7 lipca 2012r. na boisku do plażowej piłki siatkowej przy Pływalni Rawszczyzna odbędzie się siódma edycja organizowanego przez MOSiR Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Wydarzeniem tegorocznego turnieju będzie obecność wicemistrza świata z 2006 roku, ostrowczanina Grzegorza Szymańskiego. Niewykluczone, że „Złoty Chłopiec Mazura”, jak nazywa się jego pokolenie siatkarskie z racji odnoszonych sukcesów w europejskiej i światowej siatkówce młodzieżowej, skonfrontuje swoje umiejętności z grą na piasku.


Zmagania siatkarskich „dwójek” na piasku od lat cieszą się w Ostrowcu Św. dużą popularnością. O prestiżu turnieju świadczy fakt, że co roku uczestniczą w nim najlepsi w regionie zawodnicy. W tegorocznym turnieju organizatorzy oprócz pucharów i pamiątkowych dyplomów tradycyjnie ufundowali również nagrody pieniężne dla zawodników zajmujących trzy pierwsze miejsca w turnieju. Najlepsza para otrzyma do podziału 800zł. Kolejne dwie pary na podium odpowiednio – 600 i 400zł.

Zgłoszenia dwuosobowych drużyn można dokonywać telefonicznie (693-696-936) lub e-mailową (biuro@mosir.ostrowiec.pl) do 6 lipca do godziny 15. Regulamin i formularz zgłoszenia do turnieju można pobrać ze strony www.mosir.ostrowiec.pl.

/MAcSi/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 20331 razy,
ostatnio: 2021-01-22 15:40:07
Skomentuj artykuł:
Powrót