Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-07-05

Remis KSZO ze Stalą Rzeszów

Kilku nowych graczy miało okazję zaprezentować się trenerowi w pierwszym meczu sparingowym, jaki zespół KSZO rozegrał w Bodzechowie z rzeszowską Stalą. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Podopieczni Czesława Jakołcewicza zremisowali w pierwszym meczu sparingowym ze Stalą Rzeszów 1:1. Prowadzenie w pierwszej połowie uzyskał testowany Karol Mojecki, którego mocny strzał z linii pola karnego mimo próby obrony przez Pawła Pawlusa znalazł drogę do siatki. Do remisu w 56 minucie gry doprowadził Janusz Iwanicki, który po indywidualnej akcji pokonał Tomasza Dymanowskiego. W KSZO testowani byli również juniorzy MKS KSZO, którzy od środy trenują z pierwszym zespołem: Dawid Żak, Mateusz Mąka i Sebastian Dębniak oraz Rafał Lasocki (ostatnio Wisła Płock), Artur Węska (ostatnio ME Zagłebia Lubin), Wojciech Białek (Motor Lublin) i Michał Maciejewski (Motor Lublin).

KSZO Ostrowiec Św. - Stal Rzeszów 1:1 (1:0)
1:0 - Karol Mojecki - 35 min.
1:1 - Janusz Iwanicki - 56 min.

KSZO: Wróbel - Stachurski, Lasocki, Maciejewski, Łatkowski, Cieciura, Skórnicki, J. Białek, Mojecki, Węska, Kanarski oraz Dymanowski, Żak, Dębniak, Mąka, W. Białek, Sobczyński, Żelazowski
Stal: Pawlus - Sikorski, Solecki, Witek, Styżej, Rejman, Kiema, Fabianowski, Wolański, Pirokić, Werez oraz Krauze, Tomasik, Iwanicki, Wójcik, Jędryas, Cieślik, Rzucidło, Kurowski