Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-08-07

Piłkarze KSZO II przegrali z KS Kozienice-Janików 2:5

W ostatniej grze kontrolnej przed startem IV ligi, piłkarze ostrowieckich rezerw przegrali 2:5. Trener Marcin Wróbel mógł być zadowolony tylko z pierwszych dwudziestu minut gry.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli piłkarze rezerw KSZO, którzy szybko strzelili dwie bramki. Najpierw w 13 minucie Damian Nogaj wykorzystał dobre podanie od Marcina Machockiego, a dwie minuty później strzelec pierwszej bramki idealnie dograł do Karola Szafirowskiego, który podwyższył na 2:0. Niestety, od tego momentu gra gospodarzy siadła, a dogłosu doszli piłkarze z Kozienic. Przed przerwą kontaktową bramkę zdobył Sebastian Ogonek, natomiast druga odsłona była już popisem jednego zawodnika. Grzegorz Seremak wpisał się na listę strzelców w 51, 54, 72 i 80 minucie i dzięki temu KS Kozienice-Janików pokonał w Ostrowcu rezerwy KSZO 5:2.

KSZO II Ostrowiec - KS Kozienice-Janików 2:5 (2:1)

Bramki: Damian Nogaj 13, Karol Szafirowski 15 - Sebastian Ogonek 39, Grzegorz Seremak 51, 54, 72, 80

KSZO II: Dymanowski - Zdrojewski, Kardas, Nowik, Wróbel, Szafirowski, Machocki, Dziadowicz, Ulikowski, Czyż, Nogaj

KS Kozienice-Janików: Minda - Sztobryn, Wolski, Żak, Krupa, Chmielewski, Janczyk, Kalinka, Kłos, Seremak, Ogonek oraz Kowalczyk, Molenda, Wasiłek, Kil