Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-08-07

Nie udało się wzmocnić KSZO Ostrowiec

W niedziele mecz w Szczecinie


Nie udało się wzmocnić KSZO Ostrowiec przed niedzielnym meczem z Pogonią w Szczecinie, który rozpocznie się o godzinie 19.15.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Sędzią głównym niedzielnego pojedynku będzie Paweł Dreschel z Gdańska. KSZO zagra bez Wojciecha Białka, który jest osłabiony po zatruciu pokarmowym, Sebastiana Dębniaka i Adriana Frańczaka, który przechodzi rehabilitację po kontuzji.


Trener Czesław Jakołcewicz po inauguracyjnym meczu z Flotą Świnoujście miał nadzieję, że przed spotkaniem z Pogonią w Szczecinie jego zespół zostanie wzmocniony. Tak się jednak nie stało. W czwartek z KSZO trenował wprawdzie napastnik Paweł Wasilewski, ale po zajęciach, ze względu na ważne sprawy osobiste, wyjechał z Ostrowca. Od poniedziałku znowu ma trenować i być może wreszcie podpisze kontrakt. Przeciąga się sprawa wypożyczenia Michała Trzeciakiewicza z Korony, prezes KSZO Piotr Zieliński rozmawiał też z włodarzami kieleckiego klubu na temat napastnika Michała Zielińskiego.
-Sprawy Trzeciakiewicza i Zielińskiego wyjaśnią się w przyszłym tygodniu, ale chyba jeszcze nie w poniedziałek. Potrzeba na to trochę czasu - wyjaśnił Jarosław Niebudek, dyrektor do spraw sportowych Korony Kielce.
//dor/, 6 sierpnia 2010, 17:50/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 11709 razy,
ostatnio: 2020-07-08 08:39:07
Skomentuj artykuł:
Powrót