Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-10-22

Ważny mecz piłkarzy KSZO Ostrowiec


Piłkarze KSZO w meczu 13. kolejki pierwszej ligi zagrają w sobotę z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Spotkanie odbędzie się w Ostrowcu i jest ono niezwykle ważne dla obu drużyn. Początek o godzinie 17.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Do tej pory obydwa zespoły zgromadziły zaledwie po 8 punktów i są w strefie spadkowej. Trener KSZO Czesław Jakołcewicz będzie już miał do dyspozycji Krystiana Kanarskiego, w kadrze zabraknie natomiast chorego Jakuba Woropajewa i Mateusza Mąki, który przebywa na zgrupowaniu kadry narodowej do 19 lat.


Sędzią głównym spotkania będzie Paweł Dreschel z Gdańska. -To jest dla nas bardzo ważne spotkanie. Mam nadzieję, że wygramy, bo jeśli nie, to będziemy już na dnie. W Niecieczy jest kilku niezłych piłkarzy, między innymi Łukasz Cichos. Prawda jest jednak taka, że walcząc o utrzymanie, z takimi przeciwnikami musimy wygrywać - powiedział Krystian Kanarski, kapitan KSZO.


-Fajnie będzie wrócić do Ostrowca, na pewno pozostał sentyment do tego klubu - mówił Łukasz Cichos, były napastnik KSZO, który do drużyny z Niecieczy jest wypożyczony z Korony Kielce. - Myślę, że KSZO jest groźny jako zespół, jego atutem jest też atmosfera. W tym klubie od dłuższego czasu są problemy finansowe, a mimo to chłopaki się mobilizują i grają. Uważam jednak, że powinniśmy wygrać to spotkanie - dodał Łuaksz Cichos.


Przypuszczalne składy


KSZO: Dymanowski - Stachurski, Dybiec, Kardas, Lasocki - Frańczak, J. Białek, Skórnicki, Cieciura - Nawrocik, Kanarski (Wolański).


Nieciecza: Towarnicki - Kowalski, Cios, Tupalski, Wójcik - Kubowicz, Baran, Prokop, Szczoczarz, Szałęga - Trafarski (Cichos).
/dor, 22 paždziernika 2010, 11:48/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 12799 razy,
ostatnio: 2020-10-19 08:05:29
Skomentuj artykuł:
Powrót