Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-10-19

Najpierw liga, potem puchar

KSZO czekają bardzo ważne mecze


Piłkarze KSZO Ostrowiec przygotowują się do pierwszoligowego meczu z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Nie wiadomo, czy będzie mógł w nim zagrać kapitan Krystian Kanarski.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Popularny "Kanar" z powodu kontuzji nie zagrał w sobotnim spotkaniu wyjazdowym z Górnikiem Polkowice, które jego koledzy przegrali 0:1. Na razie nie wiadomo, czy będzie już do dyspozycji sztabu szkoleniowego na sobotni, niezwykle ważny pojedynek z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. KSZO musi ten mecz wygrać, bo jest już w bardzo trudnej sytuacji. Po dwunastu kolejkach zajmuje szesnaste miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie ośmiu punktów. Najbliższy rywal ma taki sam dorobek punktowy. -My już nie mamy wyjścia, musimy wreszcie zagrać skutecznie i wygrać. Za dużo punktów już straciliśmy - mówi Adrian Frańczak, pomocnik KSZO.


Mecz ligowy w sobotę, a we wtorek, 26 października, KSZO na własnym stadionie rozegra pojedynek 1/8 finału Pucharu Polski z Polonią Warszawa. Rozpocznie się o godzinie 17.30. Zapowiadają się duże emocje. "Czarne Koszule" po rozegraniu ośmiu spotkań zajmują szóste miejsce w piłkarskiej ekstraklasie, ale w dalszym ciągu są jednym z kilku kandydatów do walki o mistrzostwo Polski. Zespół ten prowadzi były selekcjoner reprezentacji Polski Paweł Janas, a jego asystentem jest były piłkarz KSZO Piotr Stokowiec.


Będzie prowadzona przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Jak nam powiedział Piotr Zieliński, pełniący obowiązki prezesa KSZO, bilety będzie można kupić w przeddzień meczu - w poniedziałek - od godziny 9, oczywiście w klubowej kasie. Również we wtorek jedna z kas czynna będzie od godziny 9. Bilety będą po 10 złotych (normalne), 5 złotych (ulgowe) i po złotówce (super ulgowe - dla kobiet). Karnety na ten mecz nie obowiązują.
//dor/, 18 paždziernika 2010, 18:07/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 12563 razy,
ostatnio: 2020-10-20 14:10:23
Skomentuj artykuł:
Powrót