Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-01-12

Piłkarze KSZO będą trenować dwa razy dziennie


Tomasz Ciesielski trenuje z KSZO, ale będą jeszcze prowadzone rozmowy w sprawie jego dalszych występów w ostrowieckim zespole.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
-W poniedziałek zaczęliśmy poważnie pracować, bo pierwsze trzy dni poświeciliśmy na sprawy organizacyjne - mówił nam dzisiaj trener KSZO Czesław Jakołcewicz. -Rozmowy z zawodnikami były trudne, ale wszystko udało się doprowadzić do dobrego końca. Od wtorku będziemy trenować dwa razy dziennie, również na siłowni, zaczniemy właściwą pracę. Na własnych obiektach będziemy się przygotowywać do pierwszego meczu, w przyszłym tygodniu w Ostrowcu będziemy mieć krótki obóz dochodzeniowy - dodał szkoleniowiec.


Z KSZO trenuje Łukasz Matuszczyk i jest wielce prawdopodobne, że zawodnik ten wiosną będzie grał w ostrowieckim zespole. W zajęciach uczestniczy także Tomasz Ciesielski, ale czekają go jeszcze rozmowy z prezesem Januszem Jojko na temat warunków gry w KSZO. Jak już informowaliśmy, większość zawodników zgodziła się na obniżenie kontraktów.


-Cieszę się, że praktycznie wszyscy zostali, bo jest to ciekawy zespół. Osłabieniem jest odejście Huberta Robaszka i Piotra Wtorka, ale z tym się liczyłem. Zresztą nie ma ludzi niezastąpionych, znajdziemy na ich pozycje takich, którzy godnie ich zastąpią. Cieszę się, że reszta zdecydowała się zostać w KSZO, mimo gorszych warunków. Zrobimy wszystko, żeby utrzymać pierwszą ligę i zająć taką pozycję, z której wszyscy będziemy zadowoleni. Chciałbym, żeby to było miejsce w pierwszej "dziesiątce" - powiedział trener Czesław Jakołcewicz.
/dor, 11 stycznia 2010, 19:05/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 10594 razy,
ostatnio: 2020-07-15 19:43:04
Skomentuj artykuł:
Powrót