Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2011-06-06

Pięściarze KSZO Ostrowiec walczyli o Złotą Rękawicę


Błażej Surowiec i Andrzej Kołton z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zostali zwycięzcami turnieju bokserskiego w Stalowej Woli.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
W sobotę i niedzielę, 4-5 czerwca w III Ogólnopolskim Turnieju Bokserskim o Złotą Rękawicę Prezydenta Stalowej Woli zaprezentowało się 71 zawodników z 17 klubów. Z dziesięciu pięściarzy KSZO Ostrowiec sześciu boksowało w półfinałach. Zwycięsko przez nie przeszli Igor Dąbrowski i Andrzej Kołton.


- Można mieć trochę żalu do sędziowania, szczególnie w walkach Jacka Kubika i Mateusza Zawadzkiego, którzy w oczach sędziów przegrali swoje pojedynki z miejscowymi zawodnikami- mówi Łukasz Dybiec, wiceprezes KSZO ds. boksu.


W niedzielnych finałach walczyło pięciu naszych zawodników. Tylko dwóch z nich- Błażej Surowiec i Andrzej Kołton- znalazło sposób na pokonanie przeciwników.


- Trenerzy Eugeniusz Cioch i Ireneusz Tracz dobrze oceniają występy naszych zawodników - dodaje Dybiec. - Głównym założeniem dla nas na takich turniejach, jak ten stojący na wysokim poziomie w Stalowej Woli, jest zdobywanie doświadczenia oraz dopracowywanie założeń taktycznych, aby na kluczowych imprezach zdobywać cenne punkty dla klubu i miasta.
/waf 5 czerwca 2011, 21:19/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 13637 razy,
ostatnio: 2020-07-08 02:58:31
Skomentuj artykuł:
Powrót