Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2020-12-02

Duża Flota KSZO wygrywa Świętokrzyską Ligę Pływacką 2020!

Na Pływalni Rawszczyzna, nietypowo w środę, rozegrano finałową rundę XIX-tej edycji Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. W zawodach wzięło udział 91 osób z 7 świętokrzyskich klubów oraz (poza konkurencją) jedna z dalekiego Torunia. Gospodarze do decydującej rozgrywki o triumf w sezonie 2020 wystawili 39-osobową reprezentację.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Pływacy KSZO zdecydowanie wygrali punktację klubową ostatniej rundy, pieczętując tym samym triumf w klasyfikacji generalnej.

Punktacja klubowa 6. rundy:
1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 31152
2. Barakuda Starachowice 14 993
3. Salos Cortile Kielce 12 179
4. UNIA Busko Zdrój 7 695
5. TS Połaniec 1806
6. Orka MOSiR Kielce 1613
7. Centrum Staszów 527
8. Korona-Swim Kielce -

Pływacy KSZO na podium 6. rundy:
100m dowolny kobiet:
14 lat: 1. Sadłos Zofia 1:01.53, 2. Celińska Małgorzata 1:02.35
12 lat: 1. Woźniak Beata 1:03.10, 3. Karwacka Dominika 1:08.23
100m dowolny mężczyzn:
15 lat i starsi: 1. Stefański Patryk 50.49, 2. Tomaszewski Aleks 53.18, 3. Majsak Dawid 53.30
14 lat: 2. Kotwica Jakub 58.77
12 lat: 2. Wicha Antoni 1:14.43, 3. Tobiszewski Mikołaj 1:17.37
50m klasyczny kobiet:
14 lat: 1. Kamińska Zuzanna 34.10, 2. Sulik Alicja 36.14
12 lat: 2. Karwacka Dominika 38.78
50m klasyczny mężczyzn:
15 lat i starsi: 1. Klimas Michał 29.97, 3. Bielawa Dominik 31.36
14 lat: 2. Mazan Mikołaj 34.12, 3. Wiek Miłosz 41.26
12 lat: 3. Tobiszewski Mikołaj 49.66
200m grzbietowy kobiet:
15 lat i starsi: 2. Falfus Julia 2:37.98
14 lat: 1. Sulik Alicja 2:33.98
200m grzbietowy mężczyzn:
15 lat i starsi: 1. Król Jan 2:05.63, 3. Radkiewicz Kajetan 2:10.90
800m dowolny kobiet:
14 lat: 1. Szafrańska Malwina 10:00.55
800m dowolny mężczyzn:
15 lat i starsi: 2. Radkiewicz Kajetan 8:33.52, 3. Wilk Jakub 9:18.53
14 lat: 1. Kotwica Jakub 9:29.57, 2. Wiek Miłosz 10:07.02
200m zmienny kobiet:
15 lat i starsi: 3. Iżewska Gabriela 2:32.53
14 lat: 1. Kamińska Zuzanna 2:25.13, 2. Celińska Małgorzata 2:39.46, 3. Bielecka Maja 2:47.40
12 lat: 1. Woźniak Beata 2:34.73
200m zmienny mężczyzn:
15 lat i starsi: 1. Stefański Patryk 2:08.74, 2. Skierniewski Filip 2:15.70, 3. Klimas Michał 2:22.20
100m motylkowy kobiet:
15 lat i starsi: 2. Iżewska Gabriela 1:08.63, 3. Petrykowska Adrianna 1:08.65
14 lat: 1. Sadłos Zofia 1:07.46
100m motylkowy mężczyzn:
15 lat i starsi: 1. Tomaszewski Aleks 56.64, 2. Majsak Dawid 58.60, 3. Michta Bartosz 58.76
4 x 200m dowolny kobiet:
15 lat i starsi: 2. KSZO 3 (Petrykowska Adrianna, Iżewska Gabriela, Jonaszek Julia, Falfus Julia) 9:29.71
14 lat: 1. KSZO 1 (Celińska Małgorzata, Sadłos Zofia, Szafrańska Malwina, Kamińska Zuzanna) 9:16.08 - Rekord Okręgu Świętokrzyskiego Juniorów 14-lat, 2. KSZO 2 (Woźniak Beata, Górniak Gabriela, Bielecka Maja, Sulik Alicja) 9:46.31
4 x 200m dowolny mężczyzn:
15 lat i starsi
1. KSZO 2 (Sojda Eryk, Kesler Michał, Michta Bartosz, Radkiewicz Kajetan) 8:15.58, 2. KSZO 1 (Skierniewski Filip, Siembida Adam, Wolski Kuba, Lis Jan) 8:25.83 520

/kszo.info/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 2259 razy,
ostatnio: 2021-04-14 16:10:41
Skomentuj artykuł:
Powrót