Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2018-12-04

MOSiR zaprasza tenisistów stołowych


Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Rywalizacja sportowa zaplanowana jest na dni 28-29 grudnia, ale hala otwarta zostanie dla amatorów tenisa stołowego już 27 grudnia (dla dzieci, młodzieży i dorosłych). W czwartek, tuż po Świętach Bożego Narodzenia, w godzinach 12-15 będzie można bezpłatnie pograć w tenisa stołowego na rozstawionych na głównej arenie hali MOSiR sześciu stołach.

W piątek 28 grudnia od godziny 12 rozegrany zostanie Świąteczno - Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego w kategoriach szkolnych. Rozgrywki prowadzone będą bez podziału na płeć, w trzech kategoriach wiekowych:
- szkół średnich,
- szkół podstawowych / gimnazjalnych, rocznik 2003-2005,
- szkół podstawowych, rocznik 2006 i młodsi.
Zgłoszenia należy składać do 28 grudnia w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (I piętro, pokój 2.39) lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapisy kontynuowane będą w dniu i miejscu rozgrywania turnieju, do pół godziny przed jego rozpoczęciem. Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony www.mosir.ostrowiec.pl.

Pobierz: Regulamin | Oświadczenie / Zgłoszenie

Rywalizacja w IX Świąteczno - Noworocznym Deblowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego rozegrany zostanie tego samego dnia, tj 28 grudnia, od godziny 17.
IX Świąteczno - Noworoczny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego odbędzie się w sobotę 29 grudnia o godzinie 10 i podobnie jak przed rokiem odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych. Mężczyźni podzieleni zostaną na dwie grupy - do 40 roku życia oraz 40+, natomiast kobiety zagrają w jednej grupie open.

Zgłoszenia, zarówno do turnieju deblowego jak i indywidualnego, można składać do 28 grudnia w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (I piętro, pokój 2.39) lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapisy kontynuowane będą w dniu i miejscu rozgrywania turnieju, do pół godziny przed jego rozpoczęciem. Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony www.mosir.ostrowiec.pl.

Pobierz: Regulamin | Formularz zgłoszenia

Turniej przeprowadzony zostanie zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego, wydanymi przez Polski Związek Tenisa Stołowego. Ostateczny system rozgrywek w poszczególnych konkurencjach uzależniony będzie od ilości zgłoszonych osób i ustalony zostanie po zebraniu zgłoszeń.

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 10350 razy,
ostatnio: 2021-01-23 19:06:35
Skomentuj artykuł:
Powrót