Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2018-11-22

Finał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkół Podstawowych oraz Gimnazjalnych dziewcząt i chłopców w sztafetowych zawodach pływackich


Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Wyniki zawodów:

PSP dziewczęta
1. SP 25 KIELCE - 02:10,32
2. PSP 14 OSTROWIEC ŚW. - 02:10,55
3. SP 4 SANDOMIERZ - 02:31,24
4. SP 4 JĘDRZEJÓW - 02:57,00
5. SP 3 KAZIMIERZA WIELKA - 02:59,38
6. PSP BAĆKOWICE - 03:22,63
7. SP 1 KOŃSKIE - 03:29,08

PSP chłopcy
1. PSP 14 OSTROWIEC ŚW. - 02:12,26
2. SP 25 KIELCE - 02:29,01
3. SP 4 SANDOMIERZ - 02:37,71
4. SP 3 KAZIMIERZA WIELKA - 02:44,19
5. SP1 SANDOMIERZ - 02:45,68
6. SP 4 JĘDRZEJÓW - 02:52,56
7. SP 1 KOŃSKIE - 03:17,77
8. PSP BAĆKOWICE - 03:17,95

Składy trzech najlepszych drużyn:

Dziewczęta

SP nr 25 w Kielcach: Aleksandra Prasak, Oliwia Karczewska, Maria Dąbrowska, Justyna Nowińska, Zuzanna Wójcik, Aleksandra Czerwińska, Maria Segieta, Wiktoria Jagielska.
Opiekun: Tomasz Żmijko, Anna Kamińska

PSP nr 14 w Ostrowcu Św.: Amelia Beksińska, Vanessa Mazur, Dominika karwacka, Klaudia Karaś, Anastazja Mroczkowska, Zuzanna Kamińska, Zofia Sadłos.
Opiekun: Mariusz Stawecki, Sławomir Góra

SP nr 4 w Sandomierzu: Ewa Achenbach, Cecylia Korona, Karolina Kos, Maria Wrona, Amelia Dąda, Oliwia Polit, Emilia Szczepańska, Joanna Zielińska.
Opiekun: Marzena Zielińska.

Chłopcy:

PSP nr 14 w Ostrowcu Św.: Patryk Budzeń, Bartosz Kogut, Jakub Bryk, Szymon Menducki, Jakub Strzelecki, Bartosz Tomczyk, Miłosz Gunia, Jakub Kotwica.
Opiekun: Mariusz Stawecki, Sławomir Góra.

SP nr 25 w Kielcach:. Jan Dąbrowski, Mateusz Osuch, Aleksander Łabęcki, Antoni Górski, Marcin Baster, Wojciech Durlik, Dariusz Krawczyk, Bartosz Najman.
Opiekun: Tomasz Żmijko, Anna Kamińska

SP nr 4 w Sandomierzu: Kacper Wiater, Filip Szpatowicz, Julian Piątek, Karol Stylski, Krzysztof Szelagieiwcz, Michał Paw, Gabriel Król, Kamil Gajek.
Opiekun: Marzanna Zielińska.

Rocznik 2003-2005 dziewczęta
1. ZSOMS OSTROWIEC ŚW. - 02:24,74
2. SP 4 SANDOMIERZ - 02;50,40
3. SP POŁANIEC - 02:52,77
4. SP 4 JEDRZEJÓW - 03:03,57
5. SP 1 KAZIMIERZA WIELKA - 03:07,10
6. SP 1 KOŃSKIE - 03:21,92
7. PG KAZIMIERZA WIELKA - 03:37,01
8. ZSP BAĆKOWICE - 03:37,67
9. PSP 2 BUSKO ZDRÓJ - 03:43,32

Rocznik 2003-2005 chłopcy
1. ZSOMS OSTROWIEC ŚW. - 02:06,97
2. SP 4 SANDOMIERZ - 02:33,86
3. SP 1 KOŃSKIE - 02:34,50
4. SP 25 KIELCE - 02:38,32
5. SP 4 JEDRZEJÓW - 02:39,21
6. SP POŁANIEC - 02:45,86
7. ZSP BAĆKOWICE - 02:45,98
8. PSP 2 BUSKO ZDRÓJ - 02:49,57
9. PG SZEWNA - 02:55,61

Składy trzech najlepszych drużyn:

Dziewczęta:

ZSOMS w Ostrowcu Św.: Pola Strzelecka, Kinga Gromska, Julia Wybranowska, Ola Rokosz, Julia Falfus, Ada Petrykowska, Natalia Czernik, Oliwia Steć, Natalia Tarnowska, Natalia Walczyk.
Opiekun: Szymon Kurasiński

SP 4 w Sandomierzu: Ania Kołeczek, Karolina Urbanik, Inez Chmura, Natalia Statuch, Emilia Piątek, Ola Szaraniec, Klaudia Strugała, Maja Szelągiewicz, Karolina Wiatr, Julia Wierzbicka
Opiekun: Paweł Błajszczak.

SP w Połańcu: Wiktoria Palińska, Kamila Jurkowska, Nicola Kowalska, Michalina Meszek, Aleksandra Świtek, Katarzyna Słowik, Amelia Kosowicz, Tatiana Adaś, Julia Dziarmaga, Natalia Kutz.
Opiekun: Monika Pławska

Chłopcy:

ZSOMS w Ostrowcu Św.: Patryk Stefański, Kacper Borowski, Kuba Wolski, Maciek Tarka, Oskar Karaś, Oliwer Okręt, Michał Kesler, Kajetan Radkiewicz, Dominik Walczyk, Bartosz |Michta, Eryk Sojda.
Opiekun: Marcin Piwnik

SP 4 w Sandomierzu: Jakub Gajda, Artur Wozniak, Staś Hajduk, Adam Malinowski, Paweł Chrząstowski, Błażej Janeczko, Bartosz Stylski, Adam Łubowski, Franciszek Korga, Maciej Wolak.
Opiekun: Paweł Błajszczak.

SP 1 w Końskich: Wojciech Grot, Emil Jarosz, Filip Norberciak, Piotr Sęga, Filip Świercz, Konrad Nowakowski, Mikołaj Wybański, Kacper Tondera, Mikołaj, Głogowski, Szymon Grot, Marek Każmierczak
Opiekun: Mirosław Dworak.

Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały dyplomy, a zwycięzcy za miejsca I-III otrzymali puchary. Zawodnicy za miejsca I-III zostali wyróżnieni okolicznościowymi medalami.

Funkcję sędziego głównego sprawowała Mariola Kurant.

MW SP i PG w plywaniu 2

 

MW SP i PG w plywaniu 3

 

MW SP i PG w plywaniu 4

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 5577 razy,
ostatnio: 2019-11-12 20:51:51
Skomentuj artykuł:
Powrót