Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2003-04-10

KSZO ma zakaz transferów

      Lech Poznań został ukarany przez Wydział Dyscypliny PZPN sześciomiesięcznym zakazem dokonywania transferów do klubu za nierealizownie ugody zawartej przed Piłkarskim Sądem Polubownym z firmą GEER S.A.

     

      Sześciomiesięczny zakaz dokonywania transferów nałożony został również na KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Jest to kara za nierealizowanie wyroku Piłkarskiego Sądu Polubownego oraz porozumień zawartych z byłym trenerem ostrowieckiego klubu Krzysztofem Tochelem.

     

      Wydział Dyscypliny PZPN rozpatrywał w czwartek odwołania zawodników KSZO Ostrowiec Świętokrzyski od decyzji Zarządu klubu, który nałożył 14 marca 2003 roku na piłkarzy karę sześciomiesięcznej dyskwalifikacji. Członkowie Wydziału Dyscypliny PZPN postanowili uchylić te decyzje i przekazać sprawy do ponownego rozpatrzenia Zarządowi KSZO w związku z uchybieniami formalnymi popełnionymi przez władze klubu przy podejmowaniu decyzji o dyskwalifikacji.

     

      Decyzje w powyższych sprawach są nieprawomocne. Stronom przysługuje odwołanie do Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN w terminie 14 dni od daty doręczenia orzeczenia wraz z uzasadnieniem.

     

      Wydział Dyscypliny PZPN wszczął postępowanie wyjaśniające wobec prezesa Arki Gdynia Jacka Milewskiego w związku z wypowiedziami dotyczącymi zdarzeń, które towarzyszyły meczowi Śląsk Wrocław - Arka. Prezes gdyńskiego klubu został zaproszony na posiedzenie wydziału zaplanowane na czwartek 17 kwietnia, by złożyć wyjaśnienia w tej sprawie.

           
/ www.pzpn.pl/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 15110 razy,
ostatnio: 2020-07-09 07:00:05
Skomentuj artykuł:
Powrót