Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2010-09-13

Ostrowieckie Family Cup

Promocja na otwarcie po przerwie technologicznej

W ostatnią niedzielę września Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców Ostrowca Św. do wzięcia udziału w zawodach o charakterze sportowo-rekreacyjnym "Ostrowieckie Family Cup". Z imprezą powiązana jest promocja wprowadzona z okazji otwarcia Pływalni "Rawszczyzna" po przerwie technologicznej.
13 września mieszkańcy Ostrowca Św. i okolic ponownie będą mogli bez ograniczeń korzystać z odświeżonej Pływalni "Rawszczyzna". Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla amatorów pływania niespodziankę, wprowadzając niższe ceny biletów. Promocyjne ceny biletów normalnych i ulgowych obowiązywać będą od 13 do 30 września w godzinach 16-22, będą niższe o złotówkę od cen normalnie obowiązujących. Promocja ma na celu zachęcić osoby indywidualne i całe rodziny do częstszego korzystania z usług pływalni i przygotować się do imprezy rekreacyjnej "Ostrowieckie Family Cup".

26 września o godzinie 16 wszyscy chętni przebywający na basenie będę mogli sprawdzić swoje umiejętności w konfrontacji z innymi amatorami pływania w naszym mieście. Wystarczy przepłynąć dystans 25m, a wynik uzyskany podczas sprawdzianu porównany zostanie z wynikami innych osób w tym samym wieku. Po godzinie 18 ustalimy kolejność końcową i rozlosujemy nagrody rzeczowe pośród wszystkich uczestników sprawdzianu. Najlepszym wręczymy dyplomy i medale. Przyjdź, skorzystaj z promocji i sprawdź swoje możliwości.

"Ostrowieckie Family Cup" jest wprowadzeniem do głównej imprezy pływackiej dla amatorów w naszym województwie w tym roku - "Family Cup 2010", która odbędzie się na Pływalni "Rawszczyzna" 3 października.
/J. Słodkiewicz/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 9173 razy,
ostatnio: 2020-02-26 13:33:37
Skomentuj artykuł:
Powrót