Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2020-06-19

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej już 1 lipca

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza mieszkańców miasta i okolic do udziału w X Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego, który w dniach od 1 do 15 lipca zaplanowany został na boisku Orlik Ogrody. Turniejowa rywalizacja odbywać się będzie w czterech kategoriach wiekowych.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

 

Organizator zaproponował rozgrywki w czterech kategoriach wiekowych: Orlik (2010 i młodsi), Młodzik (2009-2007), Junior (2006-2004) i Senior (2003 i starsi). W przypadku mniejszej ilości zgłoszonych zespołów możliwe będzie łączenie grup. Zespoły grać będą w składach sześcioosobowych - pięciu graczy w polu + bramkarz, natomiast kadra drużyny może składać się z maksymalnie 10 zawodników.

W związku z wciąż obowiązującym zagrożeniem epidemicznym podczas turnieju będą musiały zostać zachowane szczególne warunki. Mecze odbywać się będą bez udziału publiczności, a na Orliku w jednym czasie będą mogły przebywać wyłącznie drużyny grające bieżący mecz oraz dwie drużyny, które przygotowywać się będą do następnego meczu (rozgrzewka na boisku wielofunkcyjnym).

Zgłoszenia należy składać w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Świętokrzyska 11 (pokój 2.39) lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - do dnia 30 czerwca 2020r. (do godziny 10), bądź na Orliku Ogrody - najpóźniej do rozpoczęcia spotkania organizacyjnego, które zaplanowane zostało na 30 czerwca o godzinie 14 na terenie Orlika Ogrody (obecność przedstawicieli drużyn obowiązkowa).

Dla najlepszych drużyn oraz strzelców w każdej kategorii wiekowej przewidziano nagrody. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Pliki: Regulamin | Formularz zgłoszenia drużyny (doc | pdf) | Oświadczenie dla niepełnoletnich uczestników (doc | pdf)

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 5787 razy,
ostatnio: 2021-06-20 23:18:49
Skomentuj artykuł:
Powrót