Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2020-06-25

Rekordowe Wakacje 2020 startują na Rawce

Mnóstwo atrakcji, wspaniała zabawa i studio na żywo. Tak w skrócie zapowiada się inauguracja wakacyjnej akcji Radia Rekord "Rekordowe Wakacje 2020", która czeka ostrowczan w najbliższą sobotę, tj. 27-go czerwca na otwartych basenach "Rawka od Nowa" Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Patronem imprezy jest Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

 

- Tego dnia od godziny 10.00 do 16:00 w mobilnym studio Radia Rekord czekać będzie moc atrakcji, liczne konkursy z nagrodami, upominki, a to wszystko okraszone wspaniałą muzyką. Dla najmłodszych fanów Radia Rekord przygotowana zostanie strefa zabawy i rekreacji. Wakacje w mieście też mogą mieć swój urok, a najbliższa sobota będzie do tego najlepszą okazją by się o tym przekonać. Rawka jest już na to gotowa zatem bądźmy tam razem - zapraszają dziennikarze Radia Rekord.

W każdą sobotę w ramach Rekordowych Wakacji 2020 Radio Rekord będzie odwiedzać popularne turystycznie miejsca. Ci, którzy nie będą mogli być w miejscu zabawy będą mogli śledzić transmisję live video w te Rekordowe Soboty na antenie stacji oraz za pośrednictwem facebookowej strony radia.

Parterami najbliższej soboty są: Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, Galeria Ostrowiec, Da Grasso Ostrowiec Świętokrzyski, REMAX Steel nieruchomości oraz ZAKRĘCONY LODZIARZ.

Rozpocznijmy Rekordowe Wakacje 2020 razem, do zobaczenia i usłyszenia na "Rawce od Nowa".

Rekordowe Wakacje 2020

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 5571 razy,
ostatnio: 2021-06-20 21:35:13
Skomentuj artykuł:
Powrót