Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2012-02-08

Stowarzyszenie Kibiców KSZO otwiera zapisy

Ruszyły zapisy dla wszystkich chętnych, którzy chcą zasilić szeregi Stowarzyszenia Kibiców KSZO Ostrowiec Św. Podstawowymi celami działalności organizacji są przede wszystkim: promocja spotkań klubów sportowych KSZO Ostrowiec Św., podnoszenie kultury, jak i bezpieczeństwa kibicowania, zwiększenie zainteresowania sportem wśród dzieci i młodzieży, dbanie o pamięć o historii i tradycji Ojczyzny.
Już w minionym roku członkowie organizacji pokazali, że zawarte w celach działania nie są jedynie zawarte na papierze. Na stadion przy ulicy Świętokrzyskiej powrócił doping, a na mecze KSZO 1929 Ostrowiec Św. znów zaczęły przychodził całe rodziny. Do najważniejszych inicjatyw podjętych przez SK KSZO należało wsparcia organizowanego przez OZSK Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców obywatelskiego projektu ustawy o zmianie „Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych” . Kibice zebrali w Ostrowcu Św. i okolicach blisko dwa tysiące podpisów. Kibice pamiętali również o obchodach rocznicowych ważnych dla ostrowczan. Na obchodach 69. rocznicy zamordowania 30-tu mieszkańców Ostrowca Św. przez hitlerowskich okupantów stawiło się ok. 50 osób wraz z reprezentacyjną flagą KSZO oraz specjalnie przygotowanym na tą okoliczność biało-czerwonym transparentem z treścią „CZEŚĆ ICH PAMIĘCI” z herbami KSZO i miasta Ostrowca Św. Członkowie Stowarzyszenia uczcili również Narodowe Święto Niepodległości oraz 30 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Wszystkie te działania zostały bardzo pozytywnie ocenione przez media naszego regionu.

Kibice zrzeszeni w SK KSZO planują kolejne działania, które mają na celu realizację celów statutowych. Do tego, aby w sposób profesjonalny przeprowadzić najbliższe akcje niezbędni są nowi członkowie. Dlatego też Stowarzyszenie Kibiców KSZO zachęca do wstąpienia w jego szeregi. W szeregach SK KSZO mile widziani są wszyscy, którym na sercu leży dobro Klubu Sportowego Zakładów Ostrowieckich, którzy mają pomysły i chęć do działania.

Dołączenie do Stowarzyszenia jest bardzo łatwe. Wystarczy pobrać dwie deklaracje z oficjalnej strony internetowej Stowarzyszenia www.skkszo.pl, Poleć znajomym wypełnić je i przekazać członkom stowarzyszenia lub odesłać na adres stowarzyszenia. Członkowie SK KSZO zobowiązują się do przelewania na konto stowarzyszenia miesięcznej składki w wysokości 5zł. Pieniądze te pozwolą na realizację celów statutowych i odbudowanie wizerunku KSZO w opinii publicznej, który w ostatnich latach był regularnie szargany.

Wszelkie pytania prosimy kierować na: kontakt@skkszo.pl
/MAcSi/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 8055 razy,
ostatnio: 2021-02-24 10:19:32
Skomentuj artykuł:
Powrót