Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2004-04-25

Ostrowiec w sztukach plastycznych


Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
      Biuro Promocji i Integracji Europejskiej oraz Biuro Wystaw Artystycznych organizują - w dniach od 19 kwietnia do 15 października - pod patronatem prezydenta konkurs pt. "Ostrowiec Św. w sztukach plastycznych".


    Konkurs jest adresowany do wszystkich osób uprawiających malarstwo, rysunek, grafikę, tkaninę artystyczną z różnych grup wiekowych, w tym amatorów. Celem jest zgromadzenie i popularyzacja najciekawszych prac plastycznych ukazujących piękno Ostrowca Świętokrzyskiego, jego kultury i tradycji, a także promocja miasta i działalności rodzimych twórców. Prace artystów będą wystawione w Galerii Biura Wystaw Artystycznych, jak również wykorzystane do celów promocyjnych miasta.


    Najciekawsze zostaną udostępnione na stronie internetowej UM, opublikowane w wydawnictwie towarzyszącym wystawie pokonkursowej, umieszczane w folderach i innych wydawnictwach, zaś niektóre posłużą jako wystrój budynku UM.


    Organizatorzy przewidują ciekawe nagrody: I - 1.500 złotych, II - 1.000, III 800. Będą też wyróżnienia. Każdy z uczestników może nadesłać dowolną ilość prac. Konieczne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego do Biura Promocji i Integracji Europejskiej UM, ul. Głogowskiego 3/5, 27- 400 Ostrowiec Św. pok. 105- 106.
/ /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 32558 razy,
ostatnio: 2021-04-23 09:42:32
Skomentuj artykuł:
Powrót