Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2009-12-24

W rytmie Abba Show

Sylwester w Browarze

W ostatnią noc 2009 roku mieszkańcy Ostrowca będą mogli bawić się na dziedzińcu dawnego browaru, który staje się Mekką ostrowieckiej kultury. Z uwagi na bezpieczeństwo na teren zabawy nie będzie można wnieść alkoholu i środków pirotechnicznych.
Tradycjonaliści mogą czuć się rozczarowani, że tegoroczny Sylwester nie odbędzie się na Rynku. Nowelizacja ustawy o imprezach masowych nakłada na organizatorów obowiązek odpowiedniego zabezpieczenia terenu. Miejsce zabawy powinno być ogrodzone, a dawny browar idealnie spełnia te warunki. Sam pomysł ma więc wielu zwolenników, ale też przeciwników. Jednak chętnych do wspólnej zabawy nie powinno zabraknąć.

W tę wyjątkową noc mieszkańcy Ostrowca będą bawić się w rytmach przebojów ABBY. Koncert rozpocznie się o 22.30. Zagra szczeciński zespół, który pod każdym względem upodobnił się do szwedzkich artystów. Nawet główny człon zespołu tworzą dwa małżeństwa.

O północy z uczestnikami imprezy spotkają się prezydent Ostrowca oraz starosta ostrowiecki, którzy złożą wszystkim noworoczne życzenia.
/K. Tomala /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 18748 razy,
ostatnio: 2021-04-14 14:05:39
Skomentuj artykuł:
Powrót