Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2001-07-23

Czy "Chce się żyć" będzie przebojem? Monika dla "Coca Coli"

      Już za kilka tygodni w najnowszej reklamie "Coca Coli" usłyszymy piosenkę "Chce się żyć", którą zaśpiewała Monika Salita. Utwór ten we wrześniu trafi również do rozgłośni radiowych w całym kraju.


    - W trakcie matury, którą zdawałam z powodzeniem w tym roku, trafiłam na casting organizowany przez warszawską agencję "The Music Marketeers". Poszukiwała ona osoby do zaśpiewania piosenki "Chce się żyć", która zostanie wykorzystana w najnowszej kampanii reklamowej "Coca Coli" w Polsce. Udało mi się go wygrać, zaśpiewałam tę piosenkę, a w zamian agencja pomorze mi w skompletowaniu materiału na płytę i wydaniu jej.


    Już we wrześniu ukaże się singiel z piosenką "Chce się żyć" zawierający trzy wersje tego utworu, który trafi do rozgłośni radiowych w całej Polsce. Będzie on zawierał utwór w wersji polskiej, drugi promujący w refrenie "Coca Colę", trzeci w wersji angielskiej. W tym okresie w reklamówce telewizyjnej i radiowej tego napoju będzie emitowany 30 -sekundowy fragment tego nagrania.


    Utwór "Chce się żyć" ma wielką szansę stać się sporym przebojem. Nie raz już utwory wspierające kampanię reklamową "Coca Coli" trafiały na najwyższe miejsca list przebojów. Kilka lat temu stało się tak z utworem "The First Time" śpiewanym przez Robin Beck, który wspierał reklamówkę tego napoju. Wersję polską tego nagrania wykonywał nie kto inny tylko Kasia Kowalska. Czy "Chce się żyć" będzie wielkim przebojem? Pokażą najbliższe miesiące.


    Obecnie Monika Salita jest w trakcie wielkiej trasy koncertowej oczywiście pod szyldem "Coca Coli", z którą odwiedzi 18 miast w Polsce m.in. Kraków, Rzeszów, Poznań, Ustkę, Zakopane, Gdańsk i Warszawę.

Fot. Bartek Szumilak
/ Pas /

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 29307 razy,
ostatnio: 2021-04-14 16:23:58
Skomentuj artykuł:
Powrót