Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2020-03-09

KSZO powiększa przewagę w Dużej Świętokrzyskiej Lidze Pływackiej

Druga runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, która w minioną sobotę odbyła się na basenie w Końskich, zgromadziła na starcie 150 zawodników i zawodniczek z 11 klubów. KSZO Ostrowiec Św. wystawił 40-osobową ekipę i ponownie zdystansował rywali, powiększając przewagę w klasyfikacji generalnej ligi.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Punktacja klubowa 2. rundy:
1. KSZO Ostrowiec Św. 27 174
2. Barakuda Starachowice 15 661
3. Salos Cortile Kielce 13 671
4. UNIA Busko Zdrój 7 321
5. Korona-Swim Kielce 3 993
6. WODNIK Końskie 1 674
7. FOKA Sandomierz 1 493
8. TS Połaniec 1 181
9. Orka MOSiR Kielce 899
10. Centrum Staszów 448
11. Delfin Połaniec 260

Klasyfikacja drużynowa zawodów XIX-tej edycji po 2. rundach:
1 KSZO Ostrowiec Św. 57 248
2 Barakuda Starachowice 30 661
3 Salos Cortile Kielce 29 215
4 UNIA Busko Zdrój 13 559
5 Korona-Swim Kielce 9 043
6 FOKA Sandomierz 3 323
7 TS Połaniec 2 396
8 WODNIK Końskie 2 368
9 ORKA MOSiR Kielce 1 950
10 Centrum Staszów 912
11 Delfin Połaniec 455

Pływacy KSZO na podium 2. rundy:

15 lat i starsi
50m grzbietowy dziewcząt: 2. Petrykowska Adrianna 31.62, 3. Steć Oliwia 31.86
50m grzbietowy chłopców: 1. Król Jan 26.64
400m zmienny dziewcząt: 2. Steć Oliwia 5:43.12, 3. Łabaj Zuzanna 5:57.88
400m zmienny chłopców: 1. Rajca Wiktor 4:40.24, 3. Stefański Patryk 4:46.08
100m klasyczny chłopców: 1. Klimas Michał 1:06.04
50m motylkowy chłopców: 1. Tomaszewski Aleks 26.15, 3. Majsak Dawid 27.05
200m dowolny dziewcząt: 3. Petrykowska Adrianna 2:16.99
200m dowolny mężczyzn: 3. Stefański Patryk 1:59.41
4 x 100m zmienny dziewcząt: 2. KSZO 1 (Steć Oliwia, Falfus Julia, Łabaj Zuzanna, Kurasińska Oliwia) 5:00.19
4 x 100m zmienny chłopców: 1. KSZO 1 (Rajca Wiktor, Klimas Michał, Tomaszewski Aleks, Stefański Patryk) 3:57.74, 2. KSZO 2 (Król Jan, Siembida Adam, Borowski Kacper, Majsak Dawid) 4:05.21

14 lat
50m grzbietowy dziewcząt: 2. Sadłos Zofia 33.74, 3. Celińska Małgorzata 34.70
50m grzbietowy chłopców: 3. Wiek Miłosz 36.15
400m zmienny dziewcząt: 1. Kamińska Zuzanna 5:19.73
100m klasyczny dziewcząt: 1. Górniak Gabriela 1:25.33
100m klasyczny chłopców: 1. Mazan Mikołaj 1:18.79, 2. Gunia Miłosz 1:28.13
50m motylkowy dziewcząt: 1. Sadłos Zofia 31.61
50m motylkowy chłopców: 1. Kotwica Jakub 29.77
200m dowolny dziewcząt: 1. Kamińska Zuzanna 2:16.28, 2. Celińska Małgorzata 2:20.45
200m dowolny mężczyzn: 1. Kotwica Jakub 2:15.88, 2. Mazan Mikołaj 2:18.60, 3. Wiek Miłosz 2:24.05
4 x 100m zmienny dziewcząt: 1. KSZO 2 (Woźniak Beata, Kamińska Zuzanna, Sadłos Zofia, Celińska Małgorzata) 4:49.64
4 x 100m zmienny chłopców: 1. KSZO 4 (Wiek Miłosz, Mazan Mikołaj, Kotwica Jakub, Gunia Miłosz) 4:51.80

12 lat
50m grzbietowy dziewcząt: 1. Woźniak Beata 34.43
50m grzbietowy chłopców: 3. Wicha Antoni 40.89
100m klasyczny dziewcząt: 2. Karwacka Dominika 1:31.77
100m klasyczny chłopców: 3. Wicha Antoni 1:51.01
50m motylkowy chłopców: 2. Tobiszewski Mikołaj 46.18
200m dowolny dziewcząt: 1. Woźniak Beata 2:25.29, 2. Karwacka Dominika 2:35.94

/kszo.info/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 1055 razy,
ostatnio: 2020-05-30 10:18:40
Skomentuj artykuł:
Powrót