Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2021-10-12

Sylwester Lepiarz i Dominika Łukasiewicz ponownie Super GutWinnerami!

Największymi wygranymi IX MosirGutwinRun 2021 - tak jak przed rokiem - zostali Sylwester Lepiarz i Dominika Łukasiewicz. Oboje zostali laureatami tytułów Super GutWinner, którymi nagrodzeni zostali za najlepszą sumę czasów osiągniętą w maratonie i półmaratonie na raty. Podczas ceremonii zakończenia imprezy wręczono też nagrody najlepszym trójkom w poszczególnych kategoriach wiekowych w końcowych zestawieniach Maratonu na raty" i "Półmaratonu na raty".

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik



Na cykl "IX MosirGutwinRun 2021 - Maraton i Półmaraton na raty" składało się sześć rund rozegranych od 23 maja do 10 października. Warunkiem koniecznym do sklasyfikowania w końcowym zestawieniu wyników i jednocześnie ideą imprezy było zaliczenie czterech z sześciu rund na jednym z dwóch dystansów 10548 metrów bądź 5274 metrów, co pozwoliło na symboliczne zaliczenie na raty jednego z dwóch popularnych długodystansowych biegów - maratonu bądź półmaratonu.

Maraton na raty (4 x 10548m) zaliczyło w sumie 73 osoby, natomiast półmaraton na raty (4 x 5274m) skompletowało 129 osób biegiem oraz 71 osób marszem. 26 osobom udało się skompletować zarówno maraton jak i półmaraton i tym samym stanąć w szranki o prestiżowy tytuł Super GutWinnera 2021! Tu bezkonkurencyjni okazali się, tak jak przed rokiem, Sylwester Lepiarz z pobliskiego Wronowa (Gmina Waśniów) oraz ostrowczanka Dominika Łukasiewicz. Warto zaznaczyć, że znakomitym czasem w tej stawce może pochwalić się wiceprezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Piotr Dasios, który w walce o Super GutWinnera ustąpił tylko Lepiarzowi.

Zobacz: Klasyfikację generalną cyklu

Najlepsi w klasyfikacjach wiekowych:

Maraton na raty - 4 x 10548m
K-16 (16-29 lat):
1. Łukasiewicz Dominika (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:07:16
K-30 (30-39 lat):
1. Słowik Justyna (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:28:16
2. Myśliwska Kinga (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:30:55
3. Stalowska Jolanta (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:39:36
K-40 (40 lat i więcej):
1. Sokół Ula (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:31:32
2. Grzywna Dominika (Ostrowiec Świętokrzyski) 03:48:00
3. Jackowska Katarzyna (Ostrowiec Świętokrzyski) 04:23:28
M-20 (20-29 lat):
1. Lepiarz Sylwester (Wronów) 02:29:42
2. Dudek Gabriel (Opatów) 02:55:57
3. Wrona Kamil (Starachowice) 02:56:23
M-30 (30-39 lat):
1. Jagieło Michał (Lubienia) 02:40:50
2. Sobolewski Mikołaj (Adamów) 02:47:10
3. Klimas Kamil (Katowice) 02:47:35
M-40 (40-49 lat):
1. Kaminski Piotr (Szyby) 02:48:52
2. Wosiek Paweł (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:52:23
3. Lenart Marcin (Lipsko) 02:58:44
M-50 (50-59 lat):
1. Dasios Piotr (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:47:25
2. Majchrzak Sławomir (Starachowice) 02:56:06
3. Siek Kazimierz (Zabrnie) 03:01:26
M-60 (60 lat i więcej):
1. Harasiuk Jan (Ostrowiec Świętokrzyski) 04:06:39

Półmaraton na raty - 4 x 5274m
K-16 (16-29 lat):
1. Łukasiewicz Dominika (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:24:44
2. Seremak Aleksandra (Kunów) 02:05:18
3. Wojtasik Nawojka (Nietulisko Duże) 02:10:04
K-30 (30-39 lat):
1. Jagieło Kinga (Lubienia) 01:33:55
2. Słowik Justyna (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:41:30
3. Hamera Sylwia (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:44:19
K-40 (40 lat i więcej):
1. Korulczyk Katarzyna (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:41:33
2. Cetnar - Klimas Katarzyna (Katowice) 01:45:32
3. Pięta Marlena (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:51:04
M-13 (13-15 lat):
1. Reszczyk Patryk (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:04:57
2. Isser - Dryka Jakub (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:26:53
M-16 (16-19 lat):
1. Wańdoch Kewin (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:30:58
2. Paluszkiewicz Jakub (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:38:28
3. Chmielewski Michał (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:50:50
M-20 (20-29 lat):
1. Lepiarz Sylwester (Wronów) 01:09:09
2. Dudek Gabriel (Opatów) 01:29:07
3. Żelaszczyk Mateusz (Chmielów) 01:32:10
M-30 (30-39 lat):
1. Gontarczyk Rafał (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:08:25
2. Grzywna Hubert (Nieprowice) 01:18:46
3. Dryka Emil (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:19:54
M-40 (40-49 lat):
1. Lewocha Rafał (Jastrząb) 01:17:18
2. Kaminski Piotr (Szyby) 01:23:15
3. Loranty Przemysław (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:23:21
M-50 (50-59 lat):
1. Dasios Piotr (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:22:38
2. Majchrzak Sławomir (Starachowice) 01:26:19
3. Siek Kazimierz (Zabrnie) 01:27:46
M-60 (60 lat i więcej):
1. Rzechowicz Edward (Ostrowiec Świętokrzyski) 01:49:23
2. Szcześniak Czesław (Szydłowiec) 02:06:17
3. Marczewski Jerzy (Ostrowiec Świętokrzyski) 02:09:31

IX MosirGutwinRun 2021 - SuperGutwinner 2021 - Kobiety
M-ceimię i nazwiskomiejscowośćMaratonPółmaratonGutWinner
1Dominika ŁukasiewiczOstrowiec Świętokrzyski03:07:1601:24:444:32:00
2Justyna SłowikOstrowiec Świętokrzyski03:28:1601:41:305:09:46
3Kinga MyśliwskaOstrowiec Świętokrzyski03:30:5501:45:285:16:23
4Małgorzata RdzanekKunów03:40:5401:53:065:34:00
5Beata SzymczykSienno03:51:1701:55:395:46:56

 

IX MosirGutwinRun 2021 - SuperGutwinner 2021 - Mężczyźni
M-ceimię i nazwiskomiejscowośćMaratonPółmaratonGutWinner
1Sylwester LepiarzWronów02:29:4201:09:093:38:51
2Piotr DasiosOstrowiec Świętokrzyski02:47:2501:22:384:10:03
3Piotr KamińskiSzyby02:48:5201:23:154:12:07
4Sławomir MajchrzakStarachowice02:56:0601:26:194:22:25
5Gabriel DudekOpatów02:55:5701:29:074:25:04
6Kazimierz SiekZabrnie03:01:2601:27:464:29:12
7Sławomir NiedzielaSzewna02:59:4501:30:104:29:55
8Łukasz DąbrowskiOstrowiec Świętokrzyski02:54:2101:37:254:31:46
9Rafał BarańskiOstrowiec Świętokrzyski03:03:2101:29:514:33:12
10Dominik PowrózekStarachowice03:05:3401:34:334:40:07
11Krzysztof RożekOstrowiec Świętokrzyski03:08:2001:35:174:43:37
12Mateusz GagatOstrowiec Świętokrzyski03:08:3701:35:534:44:30
13Maciej PawelecPodkońce03:07:4001:40:044:47:44
14Robert BębenOstrowiec Świętokrzyski03:19:3101:37:524:57:23
15Sebastian SadyOstrowiec Świętokrzyski03:25:2801:41:185:06:46
16Konrad SłowikOstrowiec Świętokrzyski03:27:0601:43:305:10:36
17Marcin GruszkaOstrowiec Świętokrzyski03:39:3501:50:585:30:33
18Rafał JuśkoOstrowiec Świętokrzyski03:40:0801:51:415:31:49
19Paweł ReszczykOstrowiec Świętokrzyski04:23:5902:17:016:41:00
20Emil MalickiOstrowiec Świętokrzyski03:20:2503:36:336:56:58
21Arkadiusz OstrowskiOstrowiec Świętokrzyski04:36:0602:29:077:05:13

 

Patroni IX MosirGutwinRun 2021

Gmina Ostrowiec Świętokrzyski - Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Lasy Państwowe - Nadleślictwo Ostrowiec Świętokrzyski Biegam Bo Lubię

 

Partner Techniczny IX MosirGutwinRun 2021

Gepard System Pomiaru Czasu RFID Solutions

 

Partnerzy IX MosirGutwinRun 2021

Pizzeria Da Grasso Stowarzyszenie na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej Szansa Sport Medical Rehabilitacja Ośrodek Szkolenia Kierowców Zygzak Salon Depil Concept Centrum Rehabilitacji Markmed Sala Zabaw MimiTorek Galeria Mebli Arkadia Restauracja Bałtowski Zapiecek Bałtowski Kompleks Turystyczny Salon Komputerowy Render 2000 Siłownia Impuls Czyżewscy Agencja Reklamowa KreoGraf Zakład Produkcyjno - Handlowy Adax Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Bo w Nas Jest Moc

 

Patroni Medialni IX MosirGutwinRun 2021

Radio Ostrowiec Radio Rekord Gazeta Ostrowiecka Echo Dnia OstrowiecNews.pl Świętokrzyskie 7 Dni CoZaDzien.pl Lokalna TV

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 199 razy,
ostatnio: 2021-10-23 10:17:29
Skomentuj artykuł:
Powrót