Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2021-10-06

Mała Flota KSZO wciąż na zwycięskiej ścieżce

Czwarta runda Świętokrzyskiej Małej Ligi Pływackiej odbyła się w miniony weekend w Połańcu. W rywalizacji pływaków 11 lat i młodszych wzięło udział 83 dzieci z 7 klubów. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wystawił 22-osobową kadrę - najliczniejszą i zarazem najlepszą ekipę zawodów.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

W klasyfikacji klubowej 4. rundy pływacy KSZO wywalczyli 474 punktów i wyprzedzili Unię Busko Zdrój (395) oraz Centrum Staszów (292). Po czterech rundach ostrowczanie mają już na koncie 1831 punktów i zdecydowanie przewodzą klasyfikacji generalnej ligi, wyprzedzając Centrum Staszów (1471) i Unię Busko Zdrój (1286).

Indywidualnie najlepsze wyniki wg punktów w 4. rundzie uzyskali:
Dziewczęta, 11 lat: 1. Mikołajek Nikola, 3. Sokół Sara, 4. Brzezińska Dominika, 5. Staniszewska Maja.
Dziewczęta, 10 lat: 2. Kisiel Gabriela, 4. Wójtowicz Sandra, 8. Łukawska Maria, 9. Maj Zuzanna.
Dziewczęta, 9 lat: , 2. Bednarska Antonina, 6. Derlaga Hanna.
Chłopcy, 11 lat: 1. Starachowski Maciej, 3. Giemza Paweł, 5. Gębusia Adam.
Chłopcy, 10 lat: 8. Wicha Tomasz, Ura Mikołaj, 11. Isser-Dryka Jakub, 14. Bajerczak Marcin.
Chłopcy, 9 lat: 2. Grzesik Antoni, 4. Góralski Ignacy, 5. Szewczyk Ludwik, 7. Jama Borys.

Pływacy KSZO na podium 4. rundy Małej Ligi:

11 lat
Dziewcząt, 50m dowolny: 1. Mikołajek Nikola 31.34, 3. Brzezińska Dominika 32.43
Chłopców, 50m dowolny: 1. Starachowski Maciej 31.66, 3. Giemza Paweł 33.47
Dziewcząt, 200m grzbietowy: 1. Sokół Sara 2:45.01
Chłopców, 200m grzbietowy: 1. Giemza Paweł 3:07.01, 2. Gębusia Adam 3:16.13
Dziewcząt, 50m motylkowy: 1. Mikołajek Nikola 33.50, 2. Staniszewska Maja 38.88
Chłopców, 50m motylkowy: 1. Starachowski Maciej 36.24
Dziewcząt, 100m klasyczny: 1. Brzezińska Dominika 1:31.69
Mieszane, 4 x 50m zmienny: 1. KSZO 1 (Sokół Sara, Mikołajek Nikola, Starachowski Maciej, Brzezińska Dominika) 2:24.89

10 lat
Dziewcząt, 50m dowolny: 2. Wójtowicz Sandra 41.12
Dziewcząt, 50m grzbietowy: 2. Wójtowicz Sandra 47.33
Dziewcząt, 100m zmienny: 1. Kisiel Gabriela 1:37.09, 3. Maj Zuzanna 1:47.57
Mieszane, 4 x 50m zmienny: 3. KSZO 2 (Isser-Dryka Jakub, Łukawska Maria, Kisiel Gabriela, Wicha Tomasz) 3:13.69

9 lat
Dziewcząt, 50m dowolny: 2. Bednarska Antonina 42.66
Chłopców, 50m dowolny: 2. Grzesik Antoni 37.03
Dziewcząt, 50m grzbietowy: 2. Derlaga Hanna 1:02.22
Chłopców, 50m grzbietowy: 1. Grzesik Antoni 43.04
Dziewcząt, 100m zmienny: 2. Bednarska Antonina 1:48.89
Chłopców, 100m zmienny: 1. Góralski Ignacy 1:42.78
Mieszane, 4 x 50m zmienny: 1. KSZO 4 (Szewczyk Ludwik Góralski Ignacy, Grzesik Antoni, Bednarska Antonina) 3:10.23

/kszo.info/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 287 razy,
ostatnio: 2021-10-23 07:39:24
Skomentuj artykuł:
Powrót